7083760
8719407083760
Ostatnie egzemplarze!
Oferta przedsprzedażowa. Wcześniejsza wysyłka niemożliwa. Data dostępności:
ŁAPA TRENERA BRUTE SENIOR to specjalistyczne tarcze treningowe, zakładane na jedną lub obie ręce przez trenera lub partnera sparingowego dla bezpiecznego przyjmowania ciosów podczas treningu. Dzięki specjalnie konstrukcji ciosy nie ześlizgują się podczas mocnego uderzenia, co pozwala na doskonalenie techniki w bezpieczny sposób!
TRWAŁE
Zewnętrzna warstwa łapy wykonana z mocnego tworzywa sztucznego PVC, zapewni wysoki komfort użytkowania i odpowiednia ochronę podczas treningu. Wypełnienie to dwuwarstwowa wyściółka zapewniająca maksymalną amortyzację.
WYGODNE
Tarcze są lekkie i bardzo dobrze wyprofilowane, Twoja dłoń idealnie się do niej dopasuje. Posiada specjalny rękaw w kształcie rękawiczki z wszytą dodatkową osłoną na palce - umożliwia to właściwe i stabilne utrzymanie tarczy.
Z DOSKONAŁĄ AMORTYZACJĄ
Gruba warstwa wyściółki w strefie uderzenia zapewnia doskonałą ochronę i amortyzacje podczas uderzeń.
ANATOMICZNY KSZTAŁT
Mają tak wyprofilowany kształt, że idealnie dopasowują sie do dłoni i pozwalają jej na komfortowe ułożenie się podczas treningu.
Brute to marka produkująca niedrogi, dobrej jakości sprzęt do sportów walki. Oferuje kolekcję od rękawic bokserskich i MMA do toreb i worków treningowych oraz bidonów. Ambasadorką marki Brute jest holenderska kick-boxerka, judoczka oraz zawodniczka muay thai, mistrzyni Enfusion z 2014 oraz Bellator Kickboxing w wadze muszej z 2016 Denise Kielholtz, z którą stworzono nową linię bokserską.
Kolor | Czarny |
Płeć | Unisex |
Materiał | PVC |
OPAK. SZT szerokość (cm) | 22 |
OPAK. SZT głębokość (cm) | 15 |
OPAK. SZT wysokość (cm) | 33 |
WYMIAR. ART. szerokość (cm) | 19 |
WYMIAR. ART. głębokość (cm) | 12 |
WYMIAR. ART. wysokość (cm) | 27 |
Na razie nie dodano żadnej recenzji.