Zobacz większe

Ściągacz Rehabilitacyjny Kolana Ns 5111 Rozmiar S Eb Fit

EB FIT

337315
5907637337316

Ściągacz rehabilitacyjny na kolano. Ściągacze przeznaczone są do stabilizacji i zmniejszenia obciążenia stawu. Doskonale sprawdzają się podczas rehabilitacji urazów stawów oraz przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Doskonale dopasowują się do ciała dzięki swojej elastyczności, nie uciska i nie podrażnia skóry. Dodatkowo, ściągacze poprawiją krążenie krwi. Dzięki dużej klamrze do regulacji na rzep, możliwość słabeszego lub mocniejszego usztywnienia stawu.

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność.

19,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

ŚCIĄGACZ REHAB. KOLANO NS5111 S EB FIT - Ściągacz rehabilitacyjny na kolano. Ściągacze przeznaczone są do stabilizacji i zmniejszenia obciążenia stawu. Doskonale sprawdzają się podczas rehabilitacji urazów stawów oraz przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Doskonale dopasowują się do ciała dzięki swojej elastyczności, nie uciska i nie podrażnia skóry. Dodatkowo, ściągacze poprawiją krążenie krwi. Dzięki dużej klamrze do regulacji na rzep, możliwość słabeszego lub mocniejszego usztywnienia stawu.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

ROZMIAR: S
KOLOR: CZARNY
MATERIAŁ: 10% nylon, 90% neopren
WYMIARY OPAKOWANIA:
WAGA BRUTTO:
WAGA NETTO:


TABELA ROZMIARÓW

rozmiary (obwód kolana):

S: 33-36cm
M: 34-37cm
L: 35.5-38.5cm
XL: 37-40cm