Rolki Rollerblade Zetrablade R.41 265Mm Czarno Czerwone Zobacz większe

Rolki Rollerblade Zetrablade R.41 265Mm Czarno Czerwone

ROLLERBLADE

9009088

Poczuj frajdę z jazdy na rolkach i baw się jeszcze lepiej na świeżym powietrzu! Przemieszczaj się po okolicy tak szybko, jak chcesz

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność.

439,00 zł brutto

Więcej informacji

Poczuj frajdę z jazdy na rolkach i baw się jeszcze lepiej na świeżym powietrzu! Przemieszczaj się po okolicy tak szybko, jak chcesz. Rolki to sprzęt sportowy doskonały do rekreacji z rodziną i przyjaciółmi, a także do codziennego PORUSZANIA SIĘ po mieście i przedmieściach.

ROLLERBLADE ZETRABLADE to bardzo dobre łyżworolki dla POCZĄTKUJĄCYCH i ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH. Wysokiej jakości sprzęt musi mieć kilka funkcji, dających przyjemność i komfort z jazdy, a ten model ma to wszystko:
- niska waga
- idealne trzymanie kostki
- opcjonalny montaż kółek o większej średnicy
- but wewnętrzny idealnie dopasowuję się do stopy jednocześnie zapewniając bardzo dobrą wentylację i wygodę użytkowania. Rolki po założeniu będą przyjemne dla nóg.

ROLLERBLADE ZETRABLADE ma odpowiednie cechy zapewniające pełną kontrolę w czasie jazdy. Klamra, mocowanie i zamknięcie dopasowują się do nogi. Ramy kompozytowe są trwałe i amortyzujące, koła o średnicy 80 mm i łożyska SG5 pomagają stworzyć odpowiednią kontrolę prędkości i stabilności, a także gładką i wygodną jazdę.

Skorupa Zetrablade zapewnia optymalne dopasowanie, solidne utrzymanie kostki i prawidłową postawę ciała. Dzięki wywietrznikom z przodu rolki, cały czas masz zapewnioną doskonałą cyrkulację powietrza oraz higienę użytkowania. STABILITY SHELL to system specjalnego usztywnienia skorupy w okolicach pięty. Stabilizacja stopy w jednej pozycji powoduje lepszą kontrolę nad rolką.
Łożyska SG 5 (Silicon Gel) powstają z materiałów najwyższej jakości. Zapewniają bardzo swobodne toczenie się kółek (bez oporów). Są odporne na wodę, mniej klejące od zwykłego smaru, dzięki czemu kurz i piach nie przyklejają się do łożysk. Łożyska SG 5 są znacznie lepsze i dużo wytrzymalsze od tradycyjnych łożysk typu ABEC.

Wieloletnie doświadczenie producenta Rollerblade gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Według ogólnej zasady, rolki powinny być ok. 0,5 cm dłuższe od stopy. But wewnętrzny po kilku jazdach sam się wyprofiluje i dopasuje do kształtu stopy.


Parametry:
• Rozmiar: 41
• Długość wkładki wewnętrznej: 265mm
• Hamulec: Tak, na prawej rolce, zdejmowalny
• Łożyska: SG5
• Kółka: kauczukowe 4x80mm - 82A
• Liner: But wewnętrzny Performance, wkładka Training
• Płoza: Monocoque composite
• Skorupa: Zetrablade
• Zapięcie: sznurowadła, rzep umieszczony pod kątem 45 stopni, klamra zabezpieczająca
• Płeć: mężczyzna
• Marka: Rollerblade

Opinie

Napisz opinię

Rolki Rollerblade Zetrablade R.41 265Mm Czarno Czerwone

Rolki Rollerblade Zetrablade R.41 265Mm Czarno Czerwone

Poczuj frajdę z jazdy na rolkach i baw się jeszcze lepiej na świeżym powietrzu! Przemieszczaj się po okolicy tak szybko, jak chcesz

30 innych produktów w tej samej kategorii: