Hantla Żeliwna Kettlebell 5 Kg Odważnik Eb Fit Zobacz większe

Hantla Żeliwna Kettlebell 5 Kg Odważnik Eb Fit

EB FIT

588693

HANTLA ŻELIWNA KETTLE BELL 5 KG ODWAŻNIK EB

Więcej szczegółów

Dostępny

44,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


HANTLA ŻELIWNA KETTLE BELL 5KG ODWAŻNIK EB FIT - powlekany winylem odważnik kettlebell. Przeznaczony są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji w domowej siłowni. Popularny szczególnie wśród osób uprawiających crossfit. Trening z użyciem hantli typu kettlebell angażuje w wysiłek całe ciało, w tym mięśnie głębokie. Dzięki niewyważonemu środkowi ciężkości ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych hantli, ale i bardziej wymagające. Ćwiczenia z kettlebellem poprawiają dodatkowo zmysł równowagi i koordynację ruchową, a także uelastyczniają ścięgna i więzadła.

Żeliwo, z którego wykonany jest produkt, jest niezwykle odporne na uszkodzenia, dzięki czemu kettlebell EB FIT będzie służyć przez lata. Dodatkowo, odważnik pokryty jest winylową powłoką, która nadaje mu estetyki oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia podłoża podczas upuszczania. Wyprofilowany, żeliwny uchwyt zapobiega otarciom dłoni podczas użytkowania, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest komfortowe nawet podczas długich i wymagających treningów.

PARAMETRY TECHNICZNE:

WAGA: 5kg
KOLOR: czerwony
WYMIARY: 16 x 9 x 18 cm
MATERIAŁ: żeliwo pokryte winylem, rękojeść żeliwna

Opinie

Napisz opinię

Hantla Żeliwna Kettlebell 5 Kg Odważnik Eb Fit

Hantla Żeliwna Kettlebell 5 Kg Odważnik Eb Fit

HANTLA ŻELIWNA KETTLE BELL 5 KG ODWAŻNIK EB

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: