Rolki Bladerunner Formula 82 R.44,5 290Mm Czarno Zielone Zobacz większe

Rolki Bladerunner Formula 82 R.44,5 290Mm Czarno Zielone

BLADERUNNER

9018431

Poczuj frajdę z jazdy na rolkach i baw się jeszcze lepiej na świeżym powietrzu! Przemieszczaj się po okolicy tak szybko, jak chcesz

Więcej szczegółów

Dostępny

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Poczuj frajdę z jazdy na rolkach i baw się jeszcze lepiej na świeżym powietrzu! Przemieszczaj się po okolicy tak szybko, jak chcesz. Rolki to sprzęt sportowy doskonały do rekreacji z rodziną i przyjaciółmi, a także do codziennego PORUSZANIA SIĘ po mieście i przedmieściach.

BLADERUNNER FORMULA 82 to łyżworolki stworzone dla MĘŻCZYZN. Świetnie sprawdzą się u POCZĄTKUJĄCYCH i ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH. Wysokiej jakości sprzęt musi mieć kilka funkcji, dających przyjemność i komfort z jazdy, a ten model ma to wszystko:
- optymalna waga
- idealne trzymanie kostki
- opcjonalny montaż kółek o większej średnicy
- but wewnętrzny idealnie dopasowuję się do stopy jednocześnie zapewniając bardzo dobrą wentylację i wygodę użytkowania. Rolki po założeniu będą przyjemne dla nóg.

BLADERUNNER FORMULA 82 ma odpowiednie cechy zapewniające pełną kontrolę w czasie jazdy. Klamra, mocowanie i zamknięcie dopasowują się do nogi. Ramy są trwałe i amortyzujące. Koła o średnicy 82 mm i łożyska ABEC7 pomagają stworzyć odpowiednią kontrolę prędkości i stabilności, a także gładką, wygodną jazdę.

Skorupa Shell zapewnia optymalne dopasowanie, solidne utrzymanie kostki i prawidłową postawę ciała. Dzięki wywietrznikom z przodu rolki, cały czas masz zapewnioną doskonałą cyrkulację powietrza oraz higienę użytkowania. STABILITY SHELL to system specjalnego usztywnienia skorupy w okolicach pięty. Stabilizacja stopy w jednej pozycji powoduje lepszą kontrolę nad rolką.
Łożyska ABEC7 to połączenie wytrzymałości z odpowiednio dużą szybkością. Umożliwiają udaną jazdę na różnych typach nawierzchni.

Wieloletnie doświadczenie producenta Rollerblade gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Według ogólnej zasady, rolki powinny być ok. 0,5 cm dłuższe od stopy. But wewnętrzny po kilku jazdach sam się wyprofiluje i dopasuje do kształtu stopy.


Parametry:
• Rozmiar: 44,5
• Długość wkładki wewnętrznej: 290mm
• Hamulec: Tak, na prawej rolce, zdejmowalny
• Łożyska: ABEC 7
• Kółka: kauczukowe 4x82mm - 78A
• but wewnętrzny: SEMI-SOFT
• Płoza: Aluminiowa
• Zapięcie: sznurowadła, pasek powerstrap, klamra zabezpieczająca
• Płeć: mężczyzna
• Marka: Rollerblade

Opinie

Napisz opinię

Rolki Bladerunner Formula 82 R.44,5 290Mm Czarno Zielone

Rolki Bladerunner Formula 82 R.44,5 290Mm Czarno Zielone

Poczuj frajdę z jazdy na rolkach i baw się jeszcze lepiej na świeżym powietrzu! Przemieszczaj się po okolicy tak szybko, jak chcesz

30 innych produktów w tej samej kategorii: