Hantla Kompozytowa Kettlebell 12 Kg Odważnik Eb Fit

EB FIT

588563

HANTLA KETTLE BELL 12KG ODWAŻNIK CEMENT EB

Więcej szczegółów

Dostępny

52,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


HANTLA KOMPOZYTOWA 12KG ODWAŻNIK EB FIT - kompozytowy odważnik kettlebell. Przeznaczony do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji w domowej siłowni. Popularny szczególnie wśród osób uprawiających crossfit. Trening z użyciem hantli typu kettlebell angażuje w wysiłek całe ciało, w tym mięśnie głębokie. Dzięki niewyważonemu środkowi ciężkości ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych hantli, ale i bardziej wymagające. Ćwiczenia z kettlebellem poprawiają dodatkowo zmysł równowagi i koordynację ruchową, a także uelastyczniają ścięgna i więzadła.

Odważnik pokryty jest wysokiej jakości tworzywem sztucznym, które ułatwia czyszczenie urządzenia oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia podłoża podczas upuszczania, a także częściowo tłumi powstały w wyniku upadku hałas. Uchwyt z tworzywa sztucznego zapobiega otarciom dłoni podczas użytkowania, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest komfortowe nawet podczas długich i wymagających treningów.

PARAMETRY TECHNICZNE:

WAGA: 12kg
KOLOR: czarny
WYMIARY: 27 x 21 x 31 cm, grubość uchwytu 4.5cm
MATERIAŁ: cement pokryty warstwą tworzywa sztucznego

Opinie

Napisz opinię

Hantla Kompozytowa Kettlebell 12 Kg Odważnik Eb Fit

Hantla Kompozytowa Kettlebell 12 Kg Odważnik Eb Fit

HANTLA KETTLE BELL 12KG ODWAŻNIK CEMENT EB

30 innych produktów w tej samej kategorii: