Hantla Kompozytowa Kettlebell 8 Kg Odważnik Eb Fit Zobacz większe

Hantla Kompozytowa Kettlebell 8 Kg Odważnik Eb Fit

EB FIT

1002156

HANTLA KETTLE BELL 10 KG ODWAŻNIK CEMENT EB

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność.

34,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


HANTLA KOMPOZYTOWA 8KG ODWAŻNIK EB FIT - kompozytowy odważnik kettlebell. Przeznaczony do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji w domowej siłowni. Popularny szczególnie wśród osób uprawiających crossfit. Trening z użyciem hantli typu kettlebell angażuje w wysiłek całe ciało, w tym mięśnie głębokie. Dzięki niewyważonemu środkowi ciężkości ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych hantli, ale i bardziej wymagające. Ćwiczenia z kettlebellem poprawiają dodatkowo zmysł równowagi i koordynację ruchową, a także uelastyczniają ścięgna i więzadła.

Odważnik pokryty jest wysokiej jakości tworzywem sztucznym, które ułatwia czyszczenie urządzenia oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia podłoża podczas upuszczania, a także częściowo tłumi powstały w wyniku upadku hałas. Uchwyt z tworzywa sztucznego zapobiega otarciom dłoni podczas użytkowania, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest komfortowe nawet podczas długich i wymagających treningów.

PARAMETRY TECHNICZNE:

WAGA: 8kg
KOLOR: czarny
WYMIARY: 21 x 16 x 24 cm, grubość rączki 4 cm
MATERIAŁ: cement pokryty warstwą tworzywa sztucznego

Opinie

Napisz opinię

Hantla Kompozytowa Kettlebell 8 Kg Odważnik Eb Fit

Hantla Kompozytowa Kettlebell 8 Kg Odważnik Eb Fit

HANTLA KETTLE BELL 10 KG ODWAŻNIK CEMENT EB

30 innych produktów w tej samej kategorii: