Hantla Żeliwna Kettlebell 10 Kg Odważnik Eb Fit Zobacz większe

Hantla Żeliwna Kettlebell 10 Kg Odważnik Eb Fit

EB FIT

338504

HANTLA ŻELIWNA KETTLE BELL 10 KG ODWAŻNIK EB

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność.

89,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


HANTLA ŻELIWNA KETTLE BELL 10KG ODWAŻNIK EB FIT - powlekany winylem odważnik kettlebell. Przeznaczony są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji w domowej siłowni. Popularny szczególnie wśród osób uprawiających crossfit. Trening z użyciem hantli typu kettlebell angażuje w wysiłek całe ciało, w tym mięśnie głębokie. Dzięki niewyważonemu środkowi ciężkości ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych hantli, ale i bardziej wymagające. Ćwiczenia z kettlebellem poprawiają dodatkowo zmysł równowagi i koordynację ruchową, a także uelastyczniają ścięgna i więzadła.

Żeliwo, z którego wykonany jest produkt, jest niezwykle odporne na uszkodzenia, dzięki czemu kettlebell EB FIT będzie służyć przez lata. Dodatkowo, odważnik pokryty jest winylową powłoką, która nadaje mu estetyki oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia podłoża podczas upuszczania. Wyprofilowany, żeliwny uchwyt zapobiega otarciom dłoni podczas użytkowania, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest komfortowe nawet podczas długich i wymagających treningów.

PARAMETRY TECHNICZNE:

WAGA: 10kg
KOLOR: żółty
WYMIARY: 18 x 12 x 20 cm
MATERIAŁ: żeliwo pokryte winylem, rękojeść żeliwna

Opinie

Napisz opinię

Hantla Żeliwna Kettlebell 10 Kg Odważnik Eb Fit

Hantla Żeliwna Kettlebell 10 Kg Odważnik Eb Fit

HANTLA ŻELIWNA KETTLE BELL 10 KG ODWAŻNIK EB

30 innych produktów w tej samej kategorii: