Gry Drewniane 2w1 Domino i Bierki

LIFETIME GAMES

2052144
8711252052144

Domini i bierki -graj, rywalizuj i baw się świetnie z rodziną oraz przyjaciółmi.

Więcej szczegółów

Dostępny

8,99 zł brutto

-2,00 zł

10,99 zł brutto

Więcej informacji

Graj, rywalizuj i baw się świetnie z rodziną oraz przyjaciółmi! Drewniane gry podbijają polskie domy, jak za dawnych lat. Zestaw 2 w 1: DOMINO i BIERKI to klasyczne gry, które zna chyba każdy.

Z zestawem gier 2 w 1 nuda to już przeszłość. Jak tylko skończysz jedną grę, możesz kontynuować następną.

DOMINO

Kultowa gra w drewnianej wersji. Zasad gry, w której się używa małych prostokącików oznaczonych kropkami chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Domino jest prostą grą z długą tradycją.
Niejednokrotnie podczas zabaw przy jej użyciu towarzyszą emocje. Podaruj swojemu dziecku szanse na poznanie Domina - gry mającej wpływ na rozwój intelektualny. Z pewnością i niejeden dorosły powróci do tej gry.
Oferowane Domino jest starannie wykonane z drewna, dzięki czemu jest bezpieczne nie tylko dla dzieci, ale również i dla środowiska. Kostki są koloru czarnego, a kropeczki białego. W skłąd gry wchodzi kostki i przesuwne pudełko ułatwiające przechowywanie i przenoszenie Domina.
Wszystkie elementy są wykonane w 100% z drewna. Istnieje wiele sposobów gry w Domino. Jednym z najpopularniejszych jest następujący: każdy z graczy otrzymuje po 7 kostek, jedna z grających rozpoczyna grę (po wylosowaniu) poprzez wyłożenie dowolnej kostki.
Następni gracze mają za zadanie dokładać kolejno po jednej kostce w ten sposób ,aby liczba oczek na stykających się klockach była jednakowa.

Parametry:

Wymiary kosteczek: 38x19x5mm
Wymiary pudełka: 9x20x3cm
Materiał: drewno


BIERKI

Tradycyjna gra drewniana pomagająca w ćwiczeniu koncentracji, uwagi i sprawności manualnej. Potrzeba przecież nie lada skupienia, żeby wyciągnąć jeden patyczek nie poruszając przy tym innych.
Bierki oznaczono różnymi kolorami, dzięki czemu jedne są bardziej wartościowe od innych. Można grać tak, że każdy wzór to inna liczba punktów lub po prostu każdy patyczek to jeden punkt.
Całość zapakowana w drewniane rozsuwane pudełeczko, dzięki któremu łatwiej będzie utrzymać grę w porządku. Te bierki są tradycyjne. Długość jednego patyczka to 18cm

Zestaw zawiera:

1 bierka niebieska spirala za 20 punktów;
5 bierek z pięcioma opaskami (czerwone i niebieskie) po 10 punktów;
5 bierek z trzema opaskami (czerwona i niebieskie) po 5 punktów;
15 bierek z trzema opaskami (czerwona, żółta i niebieska) po 3 punktów;
15 bierek z dwoma opaskami (czerwona i niebieska) po 2 punktów.

Opinie

Napisz opinię

Gry Drewniane 2w1 Domino i Bierki

Gry Drewniane 2w1 Domino i Bierki

Domini i bierki -graj, rywalizuj i baw się świetnie z rodziną oraz przyjaciółmi.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: