Zobacz większe

TWISTER MAGNETYCZNY 28 CM Z LICZNIKIEM LCD + LINKI EB FIT

581588

Nowy produkt

wister to niewielki, poręczny przyrząd, dzięki któremu wyrzeźbisz perfekcyjną figurę nie wychodząc z domu! Ćwiczenia z twisterem znakomicie wpływają na poprawę sylwetki, zwłaszcza na talię, biodra, uda i łydki. Regularny trening kształtuje także mięśnie brzucha, także mięśnie skośne. Specjalna powierzchnia z wypustkami i magnesami delikatnie pobudza receptory nerwowe na stopach, a ponadto zapobiega ślizganiu się stóp. Twister jest ponadto wyposażony w licznik funkcyjny oraz ekspander z gumy TPR.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

TWISTER Z LICZNIKIEM I EKSPANDEREM EB FIT - Twister to niewielki, poręczny przyrząd, dzięki któremu wyrzeźbisz perfekcyjną figurę nie wychodząc z domu! Ćwiczenia z twisterem znakomicie wpływają na poprawę sylwetki, zwłaszcza na talię, biodra, uda i łydki. Regularny trening kształtuje także mięśnie brzucha, także mięśnie skośne. Specjalna powierzchnia z wypustkami i magnesami delikatnie pobudza receptory nerwowe na stopach, a ponadto zapobiega ślizganiu się stóp. Twister jest ponadto wyposażony w licznik funkcyjny oraz ekspander z gumy TPR służący do wzmacniania mięśni górnych partii ciała.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:


MATERIAŁ: tworzywo sztuczne, ekspander z TPR
WYMIARY: Średnica 28cm
WYMIARY OPAKOWANIA: 290 x 45 x 340 mm
WAGA NETTO: ok. 1kg
WAGA BRUTTO: 1.08kg

30 innych produktów w tej samej kategorii: