Zobacz większe

SKAKANKA Z LINKĄ STALOWĄ BOKSERSKA SZYBKOŚCIOWA EB

587887

Nowy produkt

SKAKANKA Z LINKĄ STALOWĄ BOKSERSKA SZYBKOŚCIOWA EB

Więcej szczegółów

Dostępny

18,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

SKAKANKA Z LINKĄ STALOWĄ BOKSERSKA SZYBKOŚCIOWA EB FIT Skakanka o innowacyjnej konstrukcji, umożliwiającej utrzymanie dużej szybkości, dynamiki i precyzji podczas ćwiczeń. Przyrząd może być stosowany podczas różnorodnych form treningu: przykładem może tutaj być CrossFit, który w pełni wykorzystuje właściwości skakanki, doskonałe efekty osiągną także osoby walczące z nadwagą i cellulitem. Skoki na skakance mogą być także doskonałą rozgrzewką przed właściwym treningiem.

Skakanka została wykonana z solidnych, odpornych na uszkodzenia, a jednocześnie bardzo lekkich tworzyw - przyrząd waży zaledwie 80 gramów! Niska waga i precyzyjna konstrukcja zapewniają płynne obroty linki i szybkie tempo skoków, głowice obrotowe zapobiegające skręcaniu linki. Linka została osadzona na łożyskach, uchwyty są wyposażone także w obrotowe głowice, zapobiegające skręcaniu się linki podczas ćwiczeń. Ważnym atutem jest także funkcja regulacji długości linki - dzięki temu każdy użytkownik może dostosować skakankę do swojego wzrostu, tak aby trening był jak najbardziej komfortowy i efektywny. Lekka skakanka szybkościowa z regulacją długości linki

KOLORY dostępny w kolorze czarny

MATERIAŁ metalowa linka + uchwyty z tworzywa sztucznego

WYMIARY PRODUKTU
Wymiary produktu 1 sztuka: długość 280 cm
Wymiary opakowania 1 sztuka 60 x 70 x 160 mm
Waga produktu brutto 0.14 kg
Waga produktu netto 0.09 kg

Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) –12 szt.
Wymiary opakowanie zbiorcze 390 x 160 x 180 mm
Waga brutto opakowanie zbiorcze 2.7

30 innych produktów w tej samej kategorii: