HANTLA KETTLE BELL 16KG ODWAŻNIK CEMENT EB FIT Zobacz większe

HANTLA KETTLE BELL 16KG ODWAŻNIK CEMENT EB FIT


588570

HANTLA KETTLE BELL 16KG ODWAŻNIK CEMENT EB

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność.

69,99 zł brutto

Więcej informacji

EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


HANTLA KOMPOZYTOWA 16KG ODWAŻNIK EB FIT - kompozytowy odważnik kettlebell. Przeznaczony do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji w domowej siłowni. Popularny szczególnie wśród osób uprawiających crossfit. Trening z użyciem hantli typu kettlebell angażuje w wysiłek całe ciało, w tym mięśnie głębokie. Dzięki niewyważonemu środkowi ciężkości ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych hantli, ale i bardziej wymagające. Ćwiczenia z kettlebellem poprawiają dodatkowo zmysł równowagi i koordynację ruchową, a także uelastyczniają ścięgna i więzadła.

Odważnik pokryty jest wysokiej jakości tworzywem sztucznym, które ułatwia czyszczenie urządzenia oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia podłoża podczas upuszczania, a także częściowo tłumi powstały w wyniku upadku hałas. Uchwyt z tworzywa sztucznego zapobiega otarciom dłoni podczas użytkowania, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest komfortowe nawet podczas długich i wymagających treningów.

PARAMETRY TECHNICZNE:

WAGA: 16kg
KOLOR: czarny
WYMIARY:
MATERIAŁ: cement pokryty warstwą tworzywa sztucznego

Opinie

Napisz opinię

HANTLA KETTLE BELL 16KG ODWAŻNIK CEMENT EB FIT

HANTLA KETTLE BELL 16KG ODWAŻNIK CEMENT EB FIT

HANTLA KETTLE BELL 16KG ODWAŻNIK CEMENT EB

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • HANTLA KETTLE BELL 14KG ODWAŻNIK CEMENT EB FIT

    HANTLA KETTLE BELL 14KG ODWAŻNIK CEMENT EB

    59,99 zł